Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmunkásba járok, már a két...

Szakmunkásba járok, már a két éves modulban kezdtem idén. Érettségit kezdeném vele párhuzamosan, jövőre. Hány éves lesz akkor?

Figyelt kérdés

osztályfőnököm felvilágosított,hogy utolsó éven mehet párhuzamosan az érettségi a szakmával. Azt tudom hogy szakma után 2 éves a képzés,de szakmával párhuzamosan? szeptember végén töltöm a 18at,szakmai átlagom 4,3.

továbbá lehetséges e az első évet levelezőn,aztán váltani estire? értem azt,jövőre mikor kezdek,levelező oktatásra járnék,utána pedig esti tagozatra(munka miatt,mivel már most "önellátásra" kényszerülök,szülői támogatás se pénz se tanulás terén nincs.)

17L (női szabó)


2011. jan. 19. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!