Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekbe a MISKOLCI iskolákba,...

Ezekbe a MISKOLCI iskolákba, kb hány ponttal lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Mi az a minimum pont, amit elkel érni a központi felvételin(matek-magyar), hogy ezekbe az iskolákba fel vegyenek:

Herman Ottó Gimnázium

Zrínyi Ilona Gimnázium

Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

Berzeviczy Gergely Szakközépiskola


Remélem tudtok segíteni :S Fontos lenne


2011. jan. 23. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
kinyitod a fehér színű gimnáziumos,szakközépiskolás könyvet és megnézed szépen:)
2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akár mennyire is hihetetlenül hangzik számodra, NINCS benne ;) :):S
2011. jan. 23. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor passz..telefonálj be am a berzébe elég magas szokott lenni azt tudom
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja..nem olvastam hogy központi...azt úgy szokták h a tanulmányi átlagod,központi,szóbeli nincs olyan h csak a központi..pl a berzébe tavaly egy osztálytársamat úgy vették fel h 51pontos központit írt de az angol szóbelin max pontot kapott.
2011. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből kettőt tudok nagyjából. Zrínyibe magas pont kell,nekem spec hiába volt nagyon jó az angol felvételim, a központim gyenge lett:( Kossuthba ismerősöm járt, oda elég volt egy közepes teljesítmény.
2011. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

zrínyibe olyen 60-70 pont a minimum a központin.

de még a szóbelitől is függ.

az angol tagozatra nagyon jól kell teljesíteni


(egyébként ténlyleg nincs benne a fehér felvételis könyvben a ponthatár ;D tehát off...)

2011. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!