Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Figyelem! Aki a pécsi Kodály...

Figyelem! Aki a pécsi Kodály Zoltán Gimnáziumba jár/járt annak, hogy tetszik a suli, elért valamit a nyelvekkel, egyáltalán meglehet őket normálisan tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:25
1 2
 1/12 lea:) válasza:
most vagyok elsős a Kodályban, a spanyol kéttannyelvű osztályába járok és imádom:)nagyon jól tanítják a nyelveket én ebben a félévben többet tanultam meg spanyolból mint egész általánosban angolból:DD
2011. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Kodályos voltam, igaz nem nyelvi osztályban, de jó ott a nyelvoktatás. Ha kéttannyelvűn vagy, akkor az első évben csak az olaszt vagy spanyolt nyomjátok, a többi tárgyból szinten tartás van. Általában ezeken az osztályoknak jobb a tanulmányi átlaga. Végül is felsőfokú nyelvtudásod lesz, bőven megéri odamenni.
2011. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..:)a tudtok több érdekes ifót a Kodályról létszi írjatok..több mint való oda fogok menni:)
2011. jan. 23. 16:37
 4/12 lea:) válasza:
melyik osztályba akarsz menni?
2011. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
spanyol.
2011. jan. 23. 19:00
 6/12 lea:) válasza:
na az jó:) ha érdekel valami kérdezz :D
2011. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben,rendben:)mondjuk az érdekelne ,hogy milyen a légkör,meg ,hogy milyen ott a mindennapi élet..xD
2011. jan. 23. 19:06
 8/12 lea:) válasza:
hát én imádom az egészet:Da légkör mindig vidám, nagyon sokat beszélgetünk és röhögünk az órákon:DDD mondjuk mi a tanárokat nagyon jól kifogtuk mert őkis röhögnek mindig meg hülyéskednek velünk meg ilyenek:)
2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom a Kodályon. Mondjuk nekem a favorit a Nagy Lajos volt. Most már nem vagyok benne biztos mert egyre többet hallok olyat ,hogy túl szigorúak. Még az iskolán kívüli dolgokba is keményen beleszólnak. Csak minden ismerősöm annyira odavan ,hogy így gyenge, meg úgy gyenge. Szóval kiakadtak többen mikor megtudták, hogy esetleg szóba jöhet nálam. jól tanulok /ezért a kiakadás/
2011. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14.31- nek!


Melyik általánosból jöttél a Kodályba?

2011. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!