Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól lépne életbe a...

Mikortól lépne életbe a (pszichopata) felsőoktatási törvény?

Figyelt kérdés
Mert akkor úgy és annyi órát vennék fel. Ha most tavasszal megszavazzák Hoffmann Rózsika zseniális javaslatát, miszerint csak 2-szer lehetne felvenni egy órát, és egy vizsgaidőszakban csak 2-szer vizsgázni, az már vonatkozna a nyári vizsgaidőszakra?
2011. jan. 23. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nem vonatkozna a 2011 nyári vizsgaidőszakra, nem vonatkozhat rá. félév kellős közepén nem lehet mindent átalakítani egyik napról a másikra.

az, hogy, a 2011/12 telére fog-e, azt még nem lehet tudni. a hatálybalépést a törvény fogja tartalmazni, de egyelőre nagy a káosz, szóval reménykedjünk, hogy nem kerül erre sor.

vegyél fel nyugodtan amit csak akarsz :)

2011. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akik már a felsőoktatásban vannak, azokra már nem vonatkozhat ez a törvény. A kimeneteli követelményeink nem változhatnak, régen pl volt szó a bolognai rendszer megszüntetéséről, de akkor is úgy, hogy akik már benne vannak, azok benne is maradnak. Szóval szerintem nekünk nincs félnivalónk:) Meg reméljük amúgy is végzünk mire ez megvalósul:)
2011. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy lenne a korrekt, csakhogy Orbánék nagyon szeretnek visszafelé törvénykezni (lásd kirúgások, médiatörvény) és én most elég pipa vagyok és félek. Közvetlen veszélyben ugyan nem vagyok, de belegondolni is rossz, mi lesz akkor, ha az ember kifizetett egy rakás pénzt, kifogott egy szemét tanár / nehéz tárgy kombót, négyszer megbukott, kirúgják, ráadásul nem tud onnantól más intézmény hasonló szakára sem jelentkezni. És elbúcsúzhat a hivatásától.. :(
2011. jan. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!