Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelésből érettségizek...

Testnevelésből érettségizek ebben az évben (középszint), és szerintetek lehet egy feladatrész alól felmentést kapni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet olyat, hogy szakorvosi igazolással egy bizonyos feladatrészből felmentést kapni (pl talajgyakorlat)? . és hogy talán azt a pontszámot nem vonják le, hanem kevesebb százalékból (pl 95%ből) számolják ki az én százalékos eredményemet?
2011. jan. 23. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nem tudom a választ.

De minek választod a tesit, ha nem vagy képes teljesíteni a követelményeit?

És ugye azt tudod, hogy a tesi érettséginek van elméleti része is, nem csak futni kell egy kört a 400-as pályán, hanem tanulni is kell!

2011. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

természetesen tudom, nem egy buta liba vagyok, aki csak át akar csúszni az érettségin.. felkészült vagyok,mindent követelménnyel pontosan tisztában vagyok, de volt egy balesetem ami miatt veszélyes a talajgyakorlatot elvégeznem, és ez nem egy olyan dolog, amire kaphatok augusztusig haladékot, mert addigra sem fogok biztosra kigyógyulni..


.. egy újabb okoskodó, gratulálok ! a kérdésre válaszolnál..

2011. jan. 24. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet persze megsértődni, de lehet esetleg gondolkozni is.

Odaballagsz szépen a tesitanárodhoz, akivel ugyebár készülsz az érettségire és megkérdezed tőle, hogy ilyen esetben mi a teendő.

Nem nyavalyogva kell a hátsódat vakargatni, hanem felelősségteljesen megoldani a problémákat. Gondolom te vagy a legjobban kiakadva, ha gyereknek néznek, hát akkor viselkedj is felnőttként!

2011. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyen véleményt írsz rólam, látszik, hogy nem ismersz. Felelősségteljes, 18 éves koromhoz méltó a viselkedésem, és nem "vakargatok" semmit, ez a kijelentés sem engem minősít, ráadásul felnőtt módjára megbeszéltem a felkészítő tanárommal, és ő nem tartotta abszurdnak a felvetést, pláne, hogy tudja mi történt..


ellehet gondolkodni, nem kérte senki, hogy te gyere ide okoskodni, de persze ennek az oldalnak is vannak buktatói, mivel név nélkül mindenkinek nagy a szája, csak gratulálni tudok! puszi a hasadra..

2011. jan. 26. 20:34
 5/5 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig az, hogy senki sem tart gyerekesnek, így nem háborodok fel ilyenen, és nem "megsértődtem" (színvonal), hanem meglepődtem, hogy valaki látatlanba ilyen kijelentést mer tenni ("bátorság kell hozzá", az biztos..) ,mivel az oldal nem kioktatásra szolgál, hanem minimális módon segítségnyújtásra vélemény útján.


.. mármint ha az ilyet lehet kioktatásnak venni

2011. jan. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!