Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek azok a budapesti...

Melyek azok a budapesti gimnáziumok, esetleg középiskolák (dráma, média szakos) ahová van esélye egy 3-as átlagú tanulónak jelentkeznie. A nem kitűnő tanulókat hová veszik fel? Írjatok minél több lehetőséget!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:41
 1/4 anonim válasza:
Wörösmarty Mihály Gimnázium ---->én kaptam tőlük egy szórólapot, és azt írták, hogy van dráma, színjátszós tagozatuk. Nézz utána a neten, és szerintem ide felvesznek hármassal. :) sok sikert! Amúgy tudnék neked még sulikat mondani, de azok nem dráma, meg média szakos sulik, hanem közgazdasági, kereskedelmi és vendéglátói....ha ezek is érdekelnek szólj :) (ezekbe felvesznek hármassal)
2011. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi mindenképp! A lányomnak kell, nem akarunk olyan sulit megjelölni ahová eleve nincsen esélye bekerülni.., Eddig a Telekit, a Körösit, Arany Jánost, Nemes Nagy Ágnes-t néztük ki, de azt hiszem jobban meg kell fontolni. Valószínű ezekbe nem vennék fel :-(, úgyhogy minden tipp érdekel!
2011. jan. 24. 11:25
 3/4 anonim válasza:

Akkor írom is, én ezeket csak azért ismerem, mert az osztálytársaim is ezekbe jelentkeznének, a hármasok:

-2. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola (7.ker)

-Giorgio Perlasca Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola (10.ker)

- Dobos C József Vendéglátói Szakközépiskola (13.ker)

-Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola és Szakiskola (10.ker)

kb ezeket tudnám ajánlani :) ja és még1


Bókay János Kéttannyelvű Humán Szakközépiskola és Gimnázium (én ebbe a suliba jelentkeztem kéttannyelvűs osztályba, de lehet jelentkezni más osztályokba ahova hármassal simán felveszik. Ez egyébként egy egészségügyi suli, gimi már nincs. Tehát ha ide jönne, akkor kapna egy egészségügyi szakmát, és persze érettségit is) Én is az utolsó pillanatba döntöttem el mindent :)

2011. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jó a központija, Bródyba felveszik!
2012. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!