Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakot tudtok ajánlani?...

Milyen szakot tudtok ajánlani? Részletek lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a lehetőségekben, családtagjaim és ismerőseim se tudnak segíteni. 18 éves vagyok most felvételizek. Erősségem a történelem, emeltezek is belőle, van egy angol C közép nyelvvizsgám, 440-450 pontom lesz valószínűleg. Műszaki és TTK nem érdekel egyáltalán, olyan szakot szeretnék, aminek van jövője (nem úgy mint a történelem szaknak, ahogy hallottam). Eddig pszichológus, politológus szakot és a jogot néztem, bár az utóbbiról azt hallottam hogy csak magolni kell.
2011. jan. 24. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, hogy minek van jövője. Ami most megy az lehet, hogy mire végzel már nem fog. Én úgy vagyok vele, hogy elsőnek mindenképpen valami olyasmit kell tanulni aminek van értéke. A pszichológiának és a jognak van. Ha mégsem tetszik még mindig otthagyhatod vagy ha el is végzed nem muszáj Neked feltétlenül annak lenned aminek tanulsz. 18 évesen nehéz eldönteni, hogy mit akarsz csinálni életed végéig. Én pont törire megyek, mert engem is nagyon érdekel, nagyon szeretem és úgy vagyok vele, hogy egy jó alap. A töri jövője attól is függ, hogy melyik egyetemen végzed el. Ott sem kell tanárnak lenni, ahogy azt sokan hiszik. Mindenesetre ezek a jó szakok, nem az andragógia meg a média ismeret és az egyéb pr mondvacsinált menedzser. Persze akinek az tetszik az tanulja azt, de egy joggal még mindig jobban állsz. ;)
2011. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!