Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Hunfalvy...

Mit gondoltok a Hunfalvy János közgazdasági szakközép iskola esti képzéséről valakinek van valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nappalira járok, de hallottam róla néhány dolgot, mert a magyar tanárom tanít estiseket. Ugyanolyan szintű az esti képzés, mint a nappali, semmivel se rosszabb, csak ugye keményebb, mert rövidebb idő alatt kell megtanulni ugyanazt az anyagot, mint a nappali tagozatosoknak. Kedvesek a tanárok és a szívükön viselik az estisek sorsát, rengeteget mesél nekünk róluk, neki is célja, hogy megtanítsa a tananyagot, nem tudom, hogy máshol milyen, de én ajánlom!
2011. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miket mesél? Leírnád ha szépen kérlek:D?
2011. dec. 27. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem maga a sztori a lényeg, hanem, hogy foglalkozik velük és beszél róluk, nem úgy áll hozzájuk, hogy bemegy, leadja az órát és aztán nem is érdekli őt, hogy mi lesz velük, hanem ugyanúgy a szívén viseli az ő sorsukat. Becsüli őket, hogy van aki 2-3 gyerek mellett, munkaidő után bemegy tanulni, azért mert annó nem volt rá lehetősége. Szerintem azért beszél nekünk róluk, ha esetleg nekünk előítéletünk lenne velük szemben (ami nincs), vagy lenéznénk őket vagy stb., akkor ezt elhessegesse.
2011. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsi a világ, nagy sansz van rá,hogy a magyar tanárod az osztályfőnököm:D
2011. dec. 29. 02:24
 5/7 anonim ***** válasza:
:))
2011. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leírhatnád,hogy lehet nála "bevágódni" :D:D:D

Csak aztán neki ne meséld:D

2012. jan. 1. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
hát azt nekem is elmondhatná valaki :) viccet félre téve, ő nem az a tanár akinél be lehet/kell vágódni, nem azért mert annyira gonosz, hogy semmivel se lehet nála elérni valamit, hanem mert tényleg nem kell neki semmi plusz. Persze örül annak, hogyha sokat olvasol, magyar tanár révén, de akkor sincs semmi, ha nem. És ha egyest írsz nála, húzza a száját, de nem néz rád máshogy, mint előtte. Talán.. hát annak szokott örülni ha érdeklődsz, de ha abszolút nem érdekel a dolog, akkor inkább ne bénázz a látszatérdeklődéssel, mert nem most mászott le a falvédőről.. Nem tudom, igazából nagyon kedves ez a nő, viszont elég érzékeny, szóval inkább arra figyeljetek, hogy ne bántsátok meg :)
2012. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!