Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán, ha újra beiratkozok...

Főiskolán, ha újra beiratkozok, újraindul a 12 féléves időtartam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy félbehagytam a főiskolát (költségtérítéses), mivel külföldön dolgozom. Eddig volt 4 aktív, illetve 3 passzív félévem, és most kéne eldöntenem, hogy kiiratkozzak, vagy újra passzívra jelentkezzek be (még van 1 félév lehetőségem).

Nem tudom, hogy mikor fogom folytatni, ezért csak az időt húznám a passzív félévvel, csak az a probléma hogy vészesen fogynak a féléveim.

A kérdésem, hogy ha kiiratkozok és egyszer újra beiratkozok, ugyanebbe az iskolába/szakra újraindul a 12 félév?


2011. jan. 28. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

nem indul újra



a 4 aktívat mindenképpen kilőtted

2011. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És a passzív félévekkel mi a helyzet?

Biztos, hogy a fizetősnél is így van? Mivel én csak államira találtam meg ezeket az infókat.

2011. jan. 28. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mind a négy féléved költségtérítéses volt, akkor igen, van 12 államilag támogatott féléved, amit kihasználhatsz. A passzívok nem számítanak bele.
2011. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha van esélyed a támogatottra, mindenképpen azt válaszd!
2011. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

írta a kérdező, h 4 AKTÍV féléve volt!!

azok mindenképpen elúsztak!!!

a passzív félévek NEM SZÁMÍTANAK BELE!!!

2011. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 4 aktív féléve volt, de mind a négy költségtérítéses. Még van 12 államilag finanszírozott, nem?
2011. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12 államilag finanszirozottad van,és kismillió költséges,annak nincs határa,ha akarsz 70 éves korodik egyfolytában járhatsz,csak fizesd
2011. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jah bocs

az a 4 mind költségtes volt?:P


akkor igen, megvan a 12 államisod.

mivel a passzív (ahogy írtam) nem számít bele.

2011. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*költséges
2011. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak költségtérítéses féléveid voltak, akkor a rendelkezésre álló 12 államilag finanszírozottból még nem használtál el egyet sem.


Tehát van 12 államis félév előtted.

Sok sikert!

2011. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!