Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veletek volt már olyan dolog,...

Veletek volt már olyan dolog, hogy valamihez csak pár pont vagy pár százalék kellett?

Figyelt kérdés
Ha tudtok mesélni akkor kérlek osszátok már meg, hogy veletek volt e olyan eset, hogy felvételihez 1 pont kellett volna vagy egy vizsgán 1 betűt kihagytál és azért nem kaptál jegyet.Ilyen és ehhez hasonló dolgokra lennék én kíváncsi.
2011. jan. 28. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
18.09... Csak is az alapján tudhatom amiket mesélnek la, illetve amiket én magam olvasok a jegyzeteikben olykor. Nekem kicsit száraznak tűnik, nem keltette fel az érdeklődésemet egyáltalán. Persze biztos máshogy állnék hozzá ha ezt kéne nekem is tanulni, de örülök, hogy oda kerültem ahova, itt nagyon jól érzem magam és tanulni is szívesen tanulok! :)
2011. febr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!