Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok 11. es és szeretné...

Most vagyok 11. es és szeretnék tesiből érettséizni de esti gimnáziumba járok. Ahol nem lehet, hogy lehetséges érettségiznem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden iskolában lehetséges. Mindegy hogy estire jársz!

Ezt külön kell jelezned a suliban!

2011. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az iskola nem tudja biztosítani a feltételeket hozzá, akkor egy másik gimnáziumnak kell rá lehetőséget biztosítania. Viszont ha jól tudom, ahhoz, hogy érettségizz egy tárgyból, amit nem tanultál, osztályozó vizsgát kell tenned belőle. Pl. én előrehozattaztam angolból 11.-ben, és a 12.-es anyagból kellett tennem osztályozó vizsgát.
2011. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolában kell jelezned, hogy mit szeretnél, és nekik kell intézniük. Kérheted, hogy egy másik iskolában segítsenek felkészülni.
2011. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!