Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem keleti nyelvek és kultúrák-japán szakirányán milyen minőségű képzés folyik?

Figyelt kérdés
Elég sok negatív tapasztalatot és hírt hallottam a közelmúltban a Károliról, mind a szervezetlenséget, mind a képzés minőségét illetően. Megéri még oda jelentkezni? Aggaszt az is, hogy nincsenek japán előtanulmányaim. Tudna valaki bővebb információt adni, aki szintén kezdő-bevezető nyelvórákkal kezdte a szakot?
2011. jan. 31. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Írj egy e-mailt, és kifejtem.

2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha egy MSN-címet küldenél.
2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam emailt.
2011. jan. 31. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal célja nem csak az, hogy Te feltehesd a kérdésed, ahnem hogy ha másban is felmerül a kérdés, idetalálva választ találjon rá. Ezért rohadtul sok értelme van MSN-en megbeszélni ezt...
2011. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem jelen esetben mindegy, csak kapjak némi infót, ami eddig még nem történt meg.
2011. jan. 31. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném ide leírni, még ha névtelenül is teszem, mert esetleg a tapasztalataim alapján valakinek egyértelmű lehet, hogy én vagyok, és nem szeretnék emiatt hátrányt szenvedni vagy akármi.


Ha neked ez fáj, gratulálok.

2011. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azért várom a tapasztalataid, írd meg emailben, kérlek!
2011. jan. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!