Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha átléptem a 250 hiányzást...

Ha átléptem a 250 hiányzást és nem vagyok tanköteles akkor kirúgnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, továbbá remélem, hogy búcsút inthetsz jónéhány hónapnyi családi pótléknak is
2011. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
nem feltétlen, csak akkor ha nem tudnak leosztályozni. igazából ez csak akkor következhet be, ha semmilyen együttműködést nem tanúsítasz az évvégi jegyed megszerzése felé, ekkora pedig mélységesen egyetértek az első hozzászólóval. hatalmas nemtörődömségre vall, de ki tudsz mászni belőle.
2011. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha valódi betegség az oka, és mindent megteszel, ami tőled telik, akkor a tanáraid is mindent meg fognak tenni érted.
2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, valamiért azt olvastam, hogy igazolatlan :) (első voltam)
2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huh, akkor megnyugodtam :)
2011. febr. 2. 13:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam mindenhol, hogy csak akkor tagadható meg az évvégi osztályozó vizsga ha az igazolatlan órák száma meghaladja az igazoltakét.

Vagy az is számít hogy elmúltam 18?

2011. febr. 5. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is akörül van, az iskolán múlik, de ilyenkor mindenképpen osztályozóvizsgát szoktak, vagy pedig ha lezárható vagy, akkor lezárnak. :)
2011. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megszerzed a 250 óra hiányzást, hiába igazolt vagy igazolatlan osztályozó vizsgát kell tenned minden tantárgyból.

Az egyik válaszadónak üzenem, hogy csak akkor mondhat le a családiról ha 50 db igazolatlan hiányzása van!

2011. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha igazolatlan hiányzás lenne nem jutott volna el 250 óráig. 15 igazolatlan óránál a " nevelő testület" dönt a kirúgásról, míg 30 igazolatlannál már az igazgató.

Egyébként 250 igazolt hiányzásnál nem érvényes az éved. Egyébként figyelni kell, hogy a 30% hoányzás egy tárgyból se legyen meg, mert akkor abból a tárgyból nem vagy osztályozható

2023. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!