Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3. -os gyermeketek mennyire...

3. -os gyermeketek mennyire tudja a szorzótáblát? Hogy tanítsam meg neki hogy ha kérdezek egyet ne gondolkozzon rajta fél percet? Ne számoljon az ujjain? Mikor én ennyi idős voltam álmomból felkeltettek is tudni kellett oda vissza.

Figyelt kérdés
Már második osztályban befejezték a szorzótáblát és mégse tudja a mai napig rendesen. ti hogy tanítottátok meg neki?
2011. febr. 2. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy mindezt első osztályban a félév után produkálták.
2011. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

emlékszem mi úgy tanultuk napköziben hogy ketten kiálltunk,a tanárnéni mondta hogy pl. 5x8, és aki előbb válaszolt az egyet előrelépett és aki előbb az asztalhoz ért az kapott egy cukorkát vagy valami...ah..régi szép idők :DD amúgy szerintem se akkora baj hogy 3.-ban még nem megy neki túl jól,igazán majd csak pár év múlva fog tanulni olyan számolásokat ahol igazán szüksége lesz a fejszámolásra,3.-ban én se tudtam vmi jól...sőt 8.-ba se :DD de azóta mérnöknek tanulok és most már tudom :DD


19F

2011. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyakoroljál vele minden nap! Ahogy már előttem is mondták nem kell erőltetve fölötte ülni órákig, de néha ha elmész mellette kérdezz párat, így is kicsit átáll az agya arra, hogy ez rögződjön! Előbb utóbb menni fog az, csak ne hagyd annyiban! Ha ezt nem tanulja meg időben rendesen, akkor szépen lassan egyre inkább lemarad majd, ami csak még rosszabb lesz! Inkább ivódjon be most a napi rutinba ez minthogy később már külön tanárokhoz kelljen apróbb dolgok miatt is vinni!
2011. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!