Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Marhára utálom a sulit, és a...

Marhára utálom a sulit, és a tanulást. E miatt az jár az eszembe, hogy elmennék dolgozni, de tudom, hogy ez nehéz végzettség nélkül. Mit tegyek, hogy 'bírjam' a tanulást, és legyen egy érettségim legalább?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokan túlélték már ahhoz, hogy bebizonyítsák nem megcsinálhatatlan! Sőt... egy érettségi ma már vicc! Ha ez megnyugtat én fősulis vagyok, szeretem a szakomat, és ezzel akarok majd dolgozni, mégis baromira utálok bejárni órákra, ahogy tanulni is, egyszerűen csak mert lustálkodni sokkal jobban esne!

Tűzzél ki magad elé egy célt, mint pl azt, hogy márpedig igen is leérettségizel, és lebegjen ez a szemed előtt, amikor tanulni kéne, ez ilyen egyszerű... engem is az tart életben hogy néhány éven belül megkapom a diplomámat ha nem adom fel!

2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már egy sima érettséigvel se mész ma már semmire, attól nem leszel előrébb az életben, ha mész árut tölteni a tescoba...
2011. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy érettségi kb annyit ér önmagában mintha nem is lenne,ha csak érettségid van akkor ugyanazokat a melókat csinálod majd mint akinek az sincs
2011. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is utáltam 18 éves koromig, most meg már annyira megszerettem a szakmámat, hogy amint elvégeztem utána még egyszer beiratkoztam egy hasonló szakra.

De ez is motivál, hogy visszakerüljek a sulimba mint tanár ezért én még egy diplomát is bevállalok :)

2014. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!