Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A RING szakképző iskoláról mi...

A RING szakképző iskoláról mi a véleményetek? Szakács nappali képzés, folytatás lent

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy szeptembertől ide szeretnék járni szakács képzésre. Azt ajánlják, hogy nappali tagozaton ingyenesen 2 év alatt lehet szerezni szakács okj-t. Érdeklődnék, hogy járt-e már ide valaki, és hogy milyen volt az iskola/tanítás? Az ingyenesség mennyire ingyenes? Úgy értem írták a honlapon, hogy minden képzés tartalmaz nyelvet is, arra ugye nem számolnak fel felárat? CSaládi pótlékot ugye folyósítanak ha még csak 18 vagyok és ez lesz az első szakmám? Valamint, hogyha tudtok ajánljatok hasonló INGYENES nappali szakács képzést 2 éveset Bp-en esetleg Budaörsön. Köszönöm előre is.
2011. febr. 2. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Oda ne menj, nem jókat mondanak róla
2016. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugye nem oda mentél?
2016. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!