Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újra felvételizek egy...

Ha újra felvételizek egy szakra, amit korábban félig elvégeztem (tehát kb 2.5 évnyi tantárgyam már sikeresen teljesitettem anno), van lehetőség gyorsabban befejezni az iskolát és lediplomázni, mint a rendes,3 éves képzés?

Figyelt kérdés
Szóval én 2004-ben kezdtem, akkor 4 éves képzésből kb 2.5-3 évnyi anyagát fejeztem be, aztán abbahagytam (anyagi okok miatt). Beszéltem az ügyfélszolgálattal, és azt mondták, újra kell felvételiznem, és újra kell járnom a jelenlegi 3 éves képzést, bár sok tantárgyból valószinüleg felmentést kapok majd. Ebben az esetben lehet előre felvenni tárgyakat? Ha nagyon ráfekszem, és ráadásul sok felmentést kapok, befejezhetem az iskolát előbb?
2011. febr. 3. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskola belső szabályzata megengedi, akkor igen.
2011. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, sztem majd be kell adnod kérelmet egyéni tanrendre, vagy csak bizonyos előfeltételek eltörlésére, és minden oké lesz.
2011. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!