Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai felvételi!...

Középiskolai felvételi! Szerintetek ezzel lenne esélyem a Madáchba (Bp) :87 pont:matek 48, magyar 39, hozott pontjaim a maximum?

Figyelt kérdés
Nem tudom, milyen az idei átlag.
2011. febr. 3. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Igaz, nem most volt, de a barátnőm 2 éve ennél kicsit (egy-két ponttal) rosszabb eredményekkel is elég elöl volt (első tízben tuti, de lehet ötben). 87 pont nagyon jó, gratulálok. :)

Szóval szerintem ha nem cseszed el nagyon a szóbelit, akkor bent vagy, szóbelire meg tuti behívnak.

2011. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon jó :) Ha a hozott pontokból megvan a minimum 56 akkor simán behívnak.Sajnos én pont ezen buktam el,hogy általános bizim szörnyű lett,pedig még magam szerint se vagyok cigánysuliba való :|
2011. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,hát akkor reménykedek,remélem,mindőnknek sikerül vhová.A szóbeli vajon milyen?
2011. febr. 3. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én két éve nagyon elcsesztem a központit , nagyon izgultam (71 pont :S:S) maximum pontokat vittem és a szóbelim is nagyon jó lett és felvettek volna, csak nem oda jelentkeztem elsőnek:)Biztos hogy felvesznek , de azért a szóbelit ne cseszd el!
2011. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Két éve még okleveleket is lehetett vinni nekem volt egy rakat asszem arra is kaptam pontokat, a szóbelin meg ha jól emlékszem az életemről kellett mesélni és gondolom azt figyelték milyen választékosan tudok beszélni vagy nem tudomxD az elején meg kaptam két képet abból egyet választani és arról beszélni vagy 10 percig . Szerencém is volt , mert egy János Vitézt ábrázoló képet húztam:D nagyon szerettem mikor tanultuk,így három év távlatából is el tudtam mesélni és idézni is tudtam belőle. Ennyire emlékszem . Remélem tudtam segíteni:D
2011. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!remélem,jó lesz..
2011. febr. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!