Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maximum mennyit emelkedhetnek...

Maximum mennyit emelkedhetnek a felvételi pontok egyik évről a másikra?

Figyelt kérdés
tudom, hogy ez relatív de mégis, mekkora volt a legextrémebb emelkedés?
2010. febr. 21. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavaly volt olyan hely, ahol 110 ponttal emelkedett. Ehhez képest én jól jártam, mert az enyémen csak 62 ponttal:D
2010. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebből kiindulva, amit az előző írt, nem hiszem,h. idén olyan extrém emelkedések lesznek, mert már hova emelnék őket?:D
2010. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát a jelentkezők eredményétől függ a ponthatár, szal ha mindenki olyan atom stréber lesz, mint ahogy olvasgattam a fórumokon, hogy jajj nekem 470-480 pontom van, akkor megint emelkedni fognak a pontok sajna, ilyenkor csak azt nem értem, hogy én is jó tanulónak sorolom be magam vért izzadtam az érettségin, matek kivételével minden 5 lett(matek az 3)és egy nyelvvizsgával lett össz 371pontol, nem vettek fel sehova, mert olyan sokat emeltek, szal ilyenkor a többiekhez képest olyan hülyének érzem magam
2010. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha valaki tanul, és 400 fölötti pontokat szerez? Ha megküzdött érte, igenis kerüljön be az egyetemre. Mondjuk helyetted. Nem bántani akarlak, de azért azt valljuk be, hogy igenis ez kell a mai magyar felsőoktatásba. Egy jó kis ponthatáremelés, hogy ne kerüljön be mindenki, aki nem oda való.

És idén felvételizek.

2010. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért megnézném én azt az embert aki hibáltan magyar és töri érettségit ír, mert ez a két tantárgyból hiába tanultál rá eléggé tanárfüggő, amugy aki megérdemli, tanult rá annak csak gratulálni tudok, ha jó sok pontja van
2010. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár 100-nál többet is emelkedhet. Viszont csökkenhet is...

Én a sorsra bízom magam.XD

2010. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!