Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Hunfalvy János...

Mit tudtok a Hunfalvy János Kéttan. Külker. SZKI-ról?

Figyelt kérdés

Milyen átlaggal/felvételivel lehet kb. bejutni? (nekem 4,2 a másik pedig 76 körüli) Milyenek a diákok/tanárok? Mennyire lehet az elvégzése után elhelyezkedni? Mennyire jó a nyelv oktatása?(főleg orosz/német)

Őszintén szólva kicsit attól félek,hogy "gazdagkölkök sulija"(hallomásból tudom) lévén részrehajlóak a tanárok...úgy meg nehezebb érvényesülni ha nincs kitömve a pénztárcád...Szóval ha van tapasztalatotok vagy véleményetek akkor légyszi osszátok meg velem :)


2011. febr. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én odajárok... 13.os vagyok :)

Szóval van egy kis tapasztalatom... a tanárok nem olyan jók mint ahogy mondják őket... nagyon kevés nagyon jótanár van , de ahogy elnézem a többi sulit a Hunfalvy kb isten :DDD

Jo a környzete, szép suli... rengeteg program van ... de az viszont tényleg úgyvan, h rengeteg sznob van , az osztályban is... sajnos az én osztályom igy a végére teljesen bebolondult... mostmár csak az megy, h kit hova nem vesznek fel

a tanárok is ezt mondják, h ne menjünk egyetemre ... én 3-4es vagyok, de kb rámakarják erőltetni az okj t... amúgy 2orosz tanár van... egyik bolondabb min a másik:DDD de amúgy viccesek :DDD de kicsit kivannak :DD ha tanulsz sokat akkor rohadtul szeretni fog ... állandóan dogákat írunk van vagy 30jegyem már oroszból:DD

németes részt nem tudom...

de amúgy tényleg ha tanulsz simán leteszed a középfokut belőle végzősként...

2011. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énis oda jelentkezek..:)

de én japánra..:D

(4,85 átlag 84 pont felvételi ^^)

2011. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az orosz és a japán az egyben van :DD én is idajárok:D orosz/japán:D
2011. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is oroszos osztályba járok. 4.5-ös átlaggal,83 pontos felvételivel az első helyek egyikén vettek fel.

Az iskolában a diákok nagy része pénzes,sznob,de a tanárokat ez a legkevésbé sem érdekli. Vannak jó tanárok,de nagy szerencse kell hogy kifogja az ember. Az orosz elég kemény,viszont angolul egy szót sem tudunk kb,pedig az a második nyelv és mindenki azt tanulta általánosban is. Összességében biztos jobb suli,mint bármelyik másik szakközép Budapesten,de itt is vannak gyenge pontok.

2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!