Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újságíró szeretnék lenni,...

Újságíró szeretnék lenni, legnagyobb álmom, hogy egy magazin főszerkesztője legyek. Melyik főiskolán tanuljak tovább? Arra gondoltam, hogy az SZFE televíziós műsorkészítő szakra jelentkezek.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ezzel a diplomával újságíróként is el lehet helyezkedni.
2011. febr. 5. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor televíziós műsorkészítő leszel, és nem újságíró, pláne nem főszerkesztő.
2011. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Bilibe lóg a kezed. Magazinnál akarsz főszerkesztp lenne és televízió szakra készült? Te hülye vagy... Ne nézz annyi amerikai filmet...
2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél újságíró. Nem éri meg. Mocskos egy szakma a miénk.
2011. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, ismerőseim mondták, nem én találtam ki...ezzel a hozzászólásoddal csak magadat minősítette "kedves" 2. hozzászóló.
2011. febr. 5. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja, minősítem magam nagyon tényleg, nem én akarok tévés szakon újságíró lenni ;D
2011. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tényleg nem lehet ez így :D ismerősre mindig jó hivatkozni.

amúgy meg BKF komm és médiatudomány. az vegyesen van, ott lehet szakosodni újságírásra, tévézésre...

2011. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy még esetleg Kodolányi ugyanezen szaka.

előző

2011. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem tudok mit mondani. Talán iratkozz be a valami katonai szakra 8D
2012. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!