Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » GAMF diploma? Tényleg kiröhögi...

GAMF diploma? Tényleg kiröhögik a munkaadók? És a Kandó? A Bánki? vagy a gödöllői egyetem gépész kar?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Gamfon, gödöllőn, bánkin a gépészre, kandón a villanyra gondolok.
2011. febr. 5. 19:34
 2/8 Szömörce válasza:
hát a gamf nem a legerősebb az tény. a többieket nem ismerem. a veszprémi egyetem gépészmérnök és villamos szakon egész jó, na meg a bme...
2011. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig úgy hallottam, hogy a GAMF az egyik legjobb.
2011. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szömörce válasza:
52%
a gamfon ősszel a gépészmérnök szakra (ANA) 252 volt a pont,a bme-n 372...kis különbség
2011. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A pont nem az oktatás színvolát jellemzi, hanem mondjuk 60 embert vesznek fel, és a 60. embernek volt ennyi pontja. Ez a határ. A pontszám annyit jelent, hogy mennyire felkapott az intézmény... (A NYF-re is vannak 420 pontos szakok, pedig nem egy neves intézmény...)
2011. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahol és amilyen szakokon túlképzettség van, általában ott magasabb a ponthatár, hogy ne özönjenek újra az emberek. Régen a GAMF nagyon jó hírű volt, apukám ott végzett, mint gépész és minig volt állása, magas fizetéssel. Az tény, hogy ma már nincs meg az a színvonal, nem tudom, hogy ma mennyire nyerő a munkapiacon.
2011. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik ismerősöm ott végzett még 22 évvel ezelőtt. Azóta is jó állása van, most főkonstruktőr.
2011. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

20:09-es vagyok.

Inkább azt nézd, hol éreznéd magad a legjobban. Itt a GYIK-en, ha be akarsz jelölni bármit, ami nem a BME, akkor le leszel hurrogva.

Én a nem BME-n tanulok, és nem érzem eddig a hátrányát. Ugyanazt tanuljuk, mint a pestiek, ugyanúgy az iskolapadban ülünk reggeltől estig, rólunk mégsem zeng ódákat senki.

Mindegy, hogy hol tanulsz, ha tanulsz, és tudsz élni a lehetőségeiddel.

2011. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!