Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami finanszírozás elvesztés...

Állami finanszírozás elvesztése egyetemen, miért?

Figyelt kérdés
Államilag finanszírozott másodéves hallgató vagyok Miskolcon jogon. Telefonon értesültem, hogy megvonták az államilag finanszírozást. Még levelet nem kaptam, mi az oka. Krediteim félévente 26-27 volt. Tanulmányi eredmény alapján is meg lehet vonni? Mi az az eredmény, ami alatt elveszíthetem?
2011. febr. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, és kérdezd meg. Amúgy valószínűleg bionyos átlag alatt áttesznek...
2011. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Telefonon nem adtak tájékoztatást. Az átlagom 3-as körüli
2011. febr. 7. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Hm...azért 3-as átlaggal nem hiszem, hogy átpakolnának...

Teljesítetted az összes kreditet, amit felvettél?

Vagy állítólag olyan is van az egyetemeken, hogy a legrosszabb x%-ot átteszik költségesre...

Szerintem menj be az egyetemre és kérdezd meg.

2011. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Győrben lakok,kicsit nehézkes és költséges:)
2011. febr. 7. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha fontos, akkor mégiscsak el kell menned. Egyébként is kezdődik a félév, járni fogsz suliba.


Még az lehet az ok, hogy elfogytak az államilag finanszírozott féléveid.

2011. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a 3ik félévem
2011. febr. 7. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
És korábban sem tanultál máshol?
2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a drága TO szokás szerint elcseszett valamit. Lehet, hogy van egy névrokonod, vagy a néni ujja csúszott egy sort.
2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!