Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 5 egyetemet szeretnék...

Ha 5 egyetemet szeretnék bejelölni. Megvettem a könyvet. Abban benne volt a jelentkezési lap. Arra úgy tudom 3 iskolát lehet bejelölni 9e ft-ért. A másik 2 sulit hova írjam?

Figyelt kérdés
Honnan szerezzek lapot?És ezt a 2-2 ezer ft-ot hol,hogyan lehet befizetni? És ha a végére bejelölök 3 költségtérítésest,azért nem kell fizetni,ugye?
2011. febr. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra a lapra minimum 6 iskola ráfér. Nem kell másikat beszerezned. A költségtérítésesért ugyanúgy kell fizetned, a fizetés pedig tudtommal úgy történik, hogy te azon a csekken nem 9 hanem 15 ezret fogsz befizetni.
2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A többi két sulit is írhatod arra a lapra. Csak nem 9000-et kell fizetned, hanem 13-at.


A költségtérítésesért akkor nem kell fizetni külön, ha ugyanazt a szakot ugyanazon a helyen államin is bejelölted.

2011. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont mintha úgy hallottam volna, hogy ha ugyanaz a suli,ugyanazon szakát írom be fizetősként,akk ingyenes...?!
2011. febr. 7. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak három sor van a suliknál, írd oda az összeset. Ha ugyanazt a szakot megjelölöd két finanszírozási formában is, akkor az egy jelentkezésnek minősül, szóval ha a három költségtérítésest államilag finanszírozotton is megjelölöd, akkor nem számít külön. Fizetni átutalással, csekken, stb., tudsz, nem kell külön, hanem egybe az egész díjat.
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.!igen erre gondoltam,h ingyenes,csak nem voltam benne biztos :)
2011. febr. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!