Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a fősulira de nem...

Felvettek a fősulira de nem szeretném elkezdeni! Mit lehet ebben az esetben tenni! Mennyit lehet halasztani! És ha be adok februárban jelentkezési lapot akkor ugyanúgy kell mint ebben az évben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyanúgy, de minek? én azt csinálnám, hogy most beiratkoznék de rögtön passziválnék és amikor el akarom kezdeni, akkor csak bejelentkezek.

bár pl ott, ahova én jártam, elég rendesen meg kellett indokolni, hogy miért passzivál valaki. az nem volt elég, hogy csak...

te miért akarsz halasztani??

2011. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem t'om máshol hogy van, de nálunk csak egy passzív félévet engednek
2011. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beiratkoztál? Ha nem, akkor nincs semmi dolgod szerintem. Ha igen, akkor nálunk úgy működött ez a dolog, hogy mikor megkaptuk a neptunos kódot (etr-nél nem tudom, hogy van ez), az első bejelentkezésnél nyilatkozni kellett arról, hogy aktív vagy passzív félévet kezdünk-e. De valamiért nekem az rémlik, hogy rögtön az első félév nem lehet passzív, de lehet, hogy tévedek. Amúgy egymás után elvileg 2 félévet lehet halasztani. (Valaki javítson ki, ha tévedek!) Februárban beadhatod újra a jelentkezésed ugyanúgy, mint legelőször, több ismerősöm is csinált ilyet, mert nem jött be nekik a szak, amire felvették őket. Érdeklődj a felsőbbéveseknél, hogy kihez kell fordulnod ezzel.
2011. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!