Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen milyen az egészségügyi...

Pécsen milyen az egészségügyi képzés? ( Fősuli)

Figyelt kérdés
Nehéz? Milyenek a tanárok? Aki ide járt,kérem szépen hogy írjon! Köszi!
2009. febr. 9. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen szak érdekel?

Én dietetikusként végeztem ott.

2009. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy dietetikus lennék,vagy gyógytornász...leirnád a tapasztalataidat?Pl.hogy mennyit kell tanulni meg milyenek a tanárok.stb...köszi! :)
2009. febr. 9. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami nagyon rázós az anatómia,élettan,kórélettan = a medicinális szigorlat. Ebből a tárgyból van az első összevont szigorlat. Jó a szakmai képzés és persze vannak hiányosságok is. Én szerettem a B koliban lakni, De áll. a Laterum is jó. Most a bologna miatt kicsit más mint amikor én végeztem és vannak könnyebb tárgyak is mint akkor: pl a kémia állítólag könnyebb lett. De így sem könnyű, van biokémia, mikrobiológia, ételkészítés meg ilyenek. a Med. szig. az minden szakon van tehát ugyan ez igaz a gyógytornára is. De a gyógytornán nagyon tudni kell pl az izmokat, inakat, idegezéseket. Míg dietetikán az emésztő rendszerből és biokémiából kell toppon lenni. Nehéznek nehéz, de megéri ha szereted.

Jók voltak a gyakorlatok én szerettem járni rájuk.

Röviden ennyi. Ha részletese is érdekel írj privát.

2009. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!