Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan egészségügyi/szociál...

Van olyan egészségügyi/szociális szakma, amit meg lehet tanulni 1 év alatt (pl. OKJ-s képzés), és el is lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
pl fogászati asszisztens, 1 éves okj-s képzés
2011. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Mondjuk a fogászat az pont nem az a terület, ami különösebben érdekel, de azért gondolkodom rajta :)


Esetleg tud még valaki valami mást is?

2011. máj. 11. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy csomó szociális-eü tanfolyam és okj, de elhelyezkedni nemtom mennyire lehet velük. Én is most akarok egyet elkezdeni, szociológus diplomám van de nem megyek vele semmire, hátha valami plusz elvégzése után kapok munkát. Viszont aki csak a tanfolyamot végezte... hát annak nem tudom mennyi esélye van munkát kapni, mert egy rakat volt évfolyamtársam megszállta az OKJ-kat, bár egyes munkáltatók direkt arra mennek, hogy ne legyen túlképzett a jelentkező.

Itt fel vannak sorolva:

[link]

2011. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Diplomám nekem is nemsokára meglesz, de azzal én sem megyek semmire. Igaz, nem is szociológiai vagy egészségügyi terület, nem tudom ez számít-e..

Most felajánlottak volna egy állást, ha lenne szociális gondozó OKJ-m, de nincs, és mire elvégezném, ez az állás már nyilván nem lesz meg. Ezért szeretnék tájékozódni: érdemes-e akár ezt, akár másik OKJ-t elvégezni, tehát milyen szakmával tudnék 1-2 év múlva is biztosan elhelyezkedni... (tehát ezt csak azért írtam, hogy igen, el lehet helyezkedni a sima OKJ-vel)

Tud valaki még segíteni?

2011. aug. 3. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl.

Áp. asszisztens

2017. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind két éves
2018. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!