Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol használnak még indexet...

Hol használnak még indexet (leckekönyvet)?

Figyelt kérdés
A mai világban már szerintem tök felesleges... a Neptun és az ETR helyettesíti. Néhány helyen már ki vonták a forgalomból, hol használják még? Azt tudom, hogy a BGF-en igen.
2011. febr. 8. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Például a Pázmányon. Sajnos egyáltalán nem felesleges, mivel sok tanár még mindig analfabéta a Neptunhoz, és a titkárnővel iratják be a jegyet, ha egyáltalán az eszükbe jut. Ha nem, akkor nekem kell az indexszel migazolnom a titkárnőnél, hogy beírja.
2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az Eltén is használják.
2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenhol van leckekönyv, maximum Te nem kapod meg. Attól még a TO-s nénik lelkesen ragasszák bele a Neptunról (ETR) kinyomtatott oldalakat és a diplomaosztón ezt is megkapod a diplomával együtt. Legalábbis nálunk így volt.
2011. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
SOTÉ-n is van. Nincs vele túl nagy para, és ez is egy emlék marad, szerintem:)
2011. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaja ELTE-n is van:S Nagyon imádjuk:P Főleg a vidékiek akik a világ másik feléről utaznak fel egyetlen egy jegy beiratására..
2011. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos egyáltalán nem felesleges, mivel sok tanár még mindig analfabéta a Neptunhoz, és a titkárnővel iratják be a jegyet, ha egyáltalán az eszükbe jut."

A Neptunba is be tudja írni a titkárnő. Tényleg felesleges, csak a gond van vele, BME-n szerencsére már nincs.

2011. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pécsen ÁOK-n is van. Nagyon vicces, mert félévente ipari mennyiségű sört lehet elpazarolni, a "Légy szíves vidd át az indexem a folyosó egyik végében lévő intézetből a másik végében lévőbe egy sörért, mert én nem tudok most leutazni!" típusú szívességekbe.

A másik nagy poén, amikor elfelejted magaddal vinni vizsgára, vagy nem tudod, mert a másik intézet még ül rajta.

2011. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ELTÉ-n van, de pl. BME-n nincs.

(Nem lenne vele baj, ha pl. indexfelvételt normálisan szerveznék meg, korábban, és nem aznap, amikor már kérik a tanárok... És akkor kígyózik a sor a campuson, már TO nyitása előtt egy órával már-már hálózsákban fekve várnak a folyosón az elvetemültebb hallgatók. Nincs vele semmi baj, de BTK-n pl. iszonyatos, ez az ipari mennyiségű könyvecske, ember, ahogy feltorlódik, stb.)

2011. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

SZTE-ÁOK-n is van (többi karon úgy tudom nincsen).

Lehet bolond vagyok, de én örülök, hogy nálunk még van. Sokkal jobb egy kis fekete könyv, amiben minden benne van, mint az etr kinyomtatva:S

Amolyan emlékféleség:)

2011. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De vicces, én is azt hittem, hogy már nincsen Index sehol:-) Nálunk is volt annak idején(5 éve végeztem), utáltam, persze most jó emléknek, de az aláírásokért rohangálni állandóan, hát az gáz volt.
2011. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!