Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol használnak még indexet...

Hol használnak még indexet (leckekönyvet)?

Figyelt kérdés
A mai világban már szerintem tök felesleges... a Neptun és az ETR helyettesíti. Néhány helyen már ki vonták a forgalomból, hol használják még? Azt tudom, hogy a BGF-en igen.
2011. febr. 8. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Győrben, a Széchenyin sincsen.

Pontosabban ahogyan írták vanni van, csak kézbe nem kapjuk szerencsére amíg le nem diplomázunk.

2011. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a Kodolányin vagyok távoktatásos, nálunk minden a Neptunba kerül, ott és onnan keresztül intézünk mindent :) Ott el tudjuk fogadni a jegyet, alá is írják a tanárok...

Bár van leckekönyvünk, ezt a beiratkozáskor láttam először és utoljára, rá kellett írni a nevet és minden egyebet, de hogy azóta mi van vele...? :) Szóval, kb van is meg nincs is :)

2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos még ma is lenne létjogosultsága, amíg a tanári kar nem tanulja meg a számítástechnikai rendszerek alapvető használatát. Sajnos miattuk nem működik rendesen a Neptun, az ETR.
2011. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt miattuk sem használható rendesen, az tény. Legutóbb a Neptunban egy labort 4 órásnak írtak (13-tól 17-ig), de tegnap kegyeskedtek szólni, hogy bocs, igazából 6 órás lesz (13-tól 19-ig). Nem ám átírják, vagy előbb szólnak... Erről tényleg a tanárok tehetnek.

Viszont magának a rendszernek is nagyon sok hiányossága van. Én ilyen munkát nem adnék ki a kezemből, mint mondjuk a Neptun, ha olyan helyzetben lennék, hogy egyetem elég sokat fizet nekem érte...

2011. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!