Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegenforgalmi szakemendzserne...

Idegenforgalmi szakemendzsernek vagy kereskedelmi szakmenedzsernek érdemesebb jelentkezni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 18:25
 1/5 anonim válasza:
idegenforgalmi-szerintem
2011. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kereskedelmiből kevesebb van:)
2011. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig idegenforgalmira akartam menni de azt írják a Széchenyi egyetem honlapján hogy akik elvégzik azok nehezen találnak munkát, mert inkább azokat keresik akik diplomával rendelkeznek.

"Ugyanakkor a felsőfokú szakképzésben végzett hallgatók elhelyezkedése nem könnyű, hiszen nagy részben diplomával rendelkező szakembereket keresnek a nagyvállalatok"

2011. febr. 9. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem em érdemes egyikre sem menni, mivel csak egy fsz-es képzés. ez csak a véleményem, bocsi ha megbántottam ezzel valakit.
2011. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kereskedelmi szakmenedzsert és a számviteli szakügyintézőt jelöltem meg az SZE-n. Csak most nem tudom melyiket lenne érdemes előre hozni :D
2011. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!