Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Először is, a trollokat...

Először is, a trollokat szépen megkérem, ne itt éljék ki a kisebbségi komplexusaik kompenzálását. Kérdésem a következő: Hány pont kell a BCE-KTK emberi erőforrások alapszakra költségtérítéses valamint államilag támogatott formájában a felvételhez?

Figyelt kérdés

A BGF-en is van ilyen szak, a felvi.hu-n ugyan erről sem találtam ponthatárokat, de az eduline.hu-n válaszra leltem, viszont ezen az oldalon a BCE ezen szakára csak a levelezőhöz tartozó ponthatárt jelenítette meg. Pedig van nappali kurzus is.

Igen, tudom, hogy google a barátom, de sajnos a felvi.hu egy órás folyamatos böngészése után sem leltem válaszra, ezért remélem valaki lesz olyan rendes és ezen csatornán segít nekem.


2011. febr. 10. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Azt nem tudhatod, hogy mennyi pont KELL, legfeljebb azt, hogy tavaly mennyi kellett.

2. Sajnos én is csak a levelezőset találtam meg. Biztos vagy benne, hogy tavaly indult nappali?

3. Sok sikert a felvételihez!:)

2011. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, de elég lenne egy megközelítő érték (szerintem nem igazán lesz több idén, sőt inkább kevesebb), Tutira indul/indult nappali feltéve ha a felvi.hu-nak hinni lehet. [link]

Azért köszi, hogy időt szántál rá:)

2011. febr. 10. 01:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába elég lenne neked egy megközelítő érték is, azt sem lehet mondani.

200 és 480 között lesz valahol... Attól függ hány pontos jelentkezőket vesznek majd fel oda.

2011. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Első)

Amit küldtél link, ott azt írja csak, hogy 2011. szeptemberében indul nappali képzés. Azt, hogy '10 szeptemberben is indult volna, nem.

2011. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010ben nem indult a hr nappalin, csak levelezőn. nekem megvan a tavalyi felsőoktatási tájékoztató úgyhogy tutira mondom
2011. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ponthatár majd csak azután lesz, amikor pl. már megvannak az érettségi eredmények, hiszen majd abból jön, hogy a jelentkezőknek mennyi pontja lesz, tehát mennyiben kell meghúznia a ponthatárt az iskoláknak, hogy megfelelő mennyiségű diákot vegyenek fel.

Addig közelítő értéket sem lehet mondani, max annyit, hogy nézegeted az előző évek ponthatárait, hogy nagyjából olyasmi várható idén is, de ha jól dereng, most kicsit átrendezik az egyes szakokra felvehetők keretszámait, szóval ha ez tényleg így van, akkor még ez se feltétlenül ad majd reális képet.

2011. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
440 fölött lesz a ponthatár!
2011. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!