Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért jobb iskola a Corvinus,...

Miért jobb iskola a Corvinus, mint a BGF?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgattam, midenki a Corvinust ajánlja a BGF-el szemben. Viszont azt is olvastam, hogy a BGF sokkal gyakorlatorientáltabb. Akkor (kérdem én) miért "nagyobb hírnevű és sokkal jobb" suli a BCE?
2011. febr. 11. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért jelent magában jobb minőséget a gyakorlatorientáltság?
2011. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sokféle mendemonda kering a Corvinusról. Például hogy csak bekerülni nehéz, elvégezni nagyon könnyű, persze ez biztos nem minden szakra igaz. Az ott tanuló ismerőseim általában nincsenek megelégedve az iskolával és szerintük az oktatás sem olyan hű de magas színvonalú, viszont magát az iskolát a szeretik a légköre miatt.


BGF-en tanuló ismerőseim az oktatással ugyan megvannak elégedve, de az ügyintézés illetve az iskola hozzáállása a diákokhoz katasztrofális és akkor még enyhén fogalmaztam.


Franc se tudja melyik a jobb! :)

2011. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Corvinus, hiszem ott vannak a legjobb oktatók ezen a szakterületen. a bme-s tanárok is elismerik őket, ami nagy szó, mert náluk elérni ilyet nehéz...
2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tavaly előtt voltam suliból a KPMG-nél vállalat látogatáson, és ott is feltették ezt a kérdést, és ott a BGF-et mondták, pont azért, mert gyakorlatorientáltabb mint a BCE
2011. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*pont azért jó (bocsi ez kimaradt)
2011. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!