Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik iskola a...

Szerintetek melyik iskola a "menőbb", a Corvinus vagy az ELTE?

Figyelt kérdés
Nem a jobb. A menőbb.
2010. jan. 4. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek :D


Egy bölcsésznek nyilván az ELTE, egy matekzseninek pedig a Corvinus. :D

2010. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Menőbb... :D Az mit jelent? Tetszik a suli választási szándéka egyeseknek. :D

A corvinuson egy csomó olyan szak van, ami az eltén nincs. (társadalmat leszámítva) Összehasonlítani nagyon nem lehet.

Az a "menő" amelyiken magas a pont...

2010. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a BME menőbb valamivel... :P
2010. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

kétség nélkül ELTE

még matekzseniknek is!

2010. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

"egy matekzseninek pedig a Corvinus"


matekszakos vagyok az ELTEn és ismeretség révén hallottam dolgokat, mit neveznek a Corvinuson mateknak, szóval ezen jót mosolyogtam.

2010. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De itt most a menőzésről van szó, és nem a színvonalról. Még a piacképesség sem lényeg, ha a menő faktort akarjuk mérni.
2010. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem arra vagyok kíváncsi, hogy melyik iskola a jobb, igényesebb, hanem, hogy úgymond melyiknek van nagyobb HYPE-ja, melyik számít manapság a fiatalság körében "TRENDI"-nek. (btw nem ez alapján választok, szó sincs erről)
2010. jan. 4. 23:16
 8/15 anonim válasza:
32%
Nem tökmindegy? Ha kikerülsz, bármelyiket végzed, ugyanúgy lehetsz munkanélküli...
2010. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
62%
Szerintem értem, hogy mire gondolsz :) És a Corvinus.
2010. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nem egyetemi körökben a Corvinus, de az egyetemisták között a Corvinust csak Fővámtéri szabadidőközpontnak hívják, és nincs akkora imidzse. Az ELTEn meg még bármi lehet az ember, szabad bölcsésztől atomfizikusig, így ott nem annyira van ilyen általánosítás, hogy az ELTE menő vagy nem
2010. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!