Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen eredménnyel felvesznek...

Ilyen eredménnyel felvesznek a Madách Imre Gimnáziumba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyolcosztályos gimnáziumba járok és tavaly év végén 4,64, idén félévkor 4,56 volt az átlagom. (hozzáteszem azért lett ilyen az idei, mert a tesitanár pikkel rám és hármast adott, nameg elég nevetségesen hangzik, de énekből, technikából meg rajzból lettem négyes meg föciből meg fizikából.)

A központit 85 pontosra írtam és nagyon izgulok, hogy behívnak-e egyáltalán szóbelizni. Bár a barátnőim általános iskolából mind 60 meg 70 pontos központikat írtak és azt mondták, azt enyém nagyon, de nagyon jó, azért én mégis félek. Lehet, hogy túlparázom, de sosem voltam még ilyen helyzetben. Kérlek, segítsetek!


2011. febr. 11. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
A budapesti Madáchra gondoltam amúgy. Bocsi, kifelejtettem.:)
2011. febr. 11. 20:26
 2/8 anonim válasza:

Szia! Ha 85 pontod lett a központin és kiváló bizid van, akkor nincs okod aggódni, de nem tudjuk, hogy mekkora a túl jelentkezés. :)

(Az egyik osztálytársam is a Madách-ba jelentkezik. Ő 4 tantárgyból lett 4-es, így 4,71 az átlaga. 89 pontra írta a felvételit.)

2011. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De írtam, hoyg nem kiváló.:/ Nem tudom, mennyire számítanak a készségtárgyak. Mert ha azokat nem nézem, akkor össz-vissz két négyesem van. De az a hülye tesi hármas...pff borzalom.

Hát most, hogy olvasom, hogy a barátnőd 89 pontos lett... egyre kevésbé érzem, hogy meg kéne nyugodnom. :'(

2011. febr. 11. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
*bocs, osztálytársad.
2011. febr. 11. 20:59
 5/8 anonim válasza:
Ahova én jelentkeztem megse nézték a tesi, rajz, éneket, technikánk meg már nem is volt 8. első félévbe. Ezek miatt ne izgulj szerintem :)
2011. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2011. febr. 15. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A Madách már egyáltalán nem számít olyan elérhetetlen sulinak, 85 ponttal simán bent vagy, egyik barátnőmet tavaly felvették 73 ponttal és gyenge szóbelivel.
2011. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hello idén(2012) nagyon nehéz vot a felvételi és sajna 68 pontos lett:/ dés a hozottpontok maximum 70 és abból 65ör viszek. azzal szerintetek behívnak szóbelizni??:o
2012. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!