Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pécsi Babits suliban milyen...

A Pécsi Babits suliban milyen a web-programozó képzés?

Figyelt kérdés

Úgy értem h meggyire használható..

Kérlek írjátok meg h miket tanultatok ott...

Pl.:Programozási nyelveket meg ilyesmit


2011. febr. 13. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én oda járok de még csak 9.-es vagyok szóval nem tudok róla sok dolgot sorry:(
2011. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HÚÚ de jó, hogy találtam itt olyat aki Babitsos! Mesélj már, hogy milyen a suli, hogy vagy vele megelégedve? Előtte melyik suliba jártál? Tanárok, társaság, mennyire nehéz? Megjelöltem a továbbtanulásnál és még mindig hezitálok, hogy azt válasszam- e vagy mást. Ja.. melyik tagozatra jársz?
2011. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,jól felszerelt :D Azt inkább nem mondom hogy melyikből jöttem...utáltam...Hát..a társaság jó a tanárok hát vann néhány"jó fej" de van amelyik nem könnyű eset...

Posta-logisztika (szakközép)..:D remélem segítettem amúgy.. melyiket jelölted be?(tagozat) Ha jól tudom kedden lesz a szóbelei... ugye?

2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja kedden megyek, és csak az angol tagozatot jelöltem be/gimi/. Már abszolút össze vagyok zavarodva, hogy hová menjek? Nagy Lajos, Babits vagy Janus? Mindegyiknél az angolt jelöltem meg. A Babitsba és a Janusba már nem kell szóbeliznem angolból, mert mindkét helyen jó házi dolgozatot írtam az előkészítőn, úgyhogy csak meg kell jelennem. Azért írd már meg, hogy melyik sulit utáltad ennyire? Mit tudsz arról, hogy az angol tagozatosok hová mennek osztálykirándulásokra. Mert mi nem nagyon mentünk sehova és ez is olyan.. hát, rossz dolog volt nálunk.
2011. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felsővámház...amm Ágoston téribe jártam csak az megszünt(:ezért mentünk át oda...

Hát azt nem tudom hova mennek kirándulni...de pl szeptember első három napjában nincs tanulás csak ismerkedés meg stb és kirándulás 3.-án mindegyik 9.-esnek...ő meg éretségi szünetbe is lesz kirándulás :) csak ennyiről tudok:D

Amúgy az jó hogy csak megkell jelenned:D

2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!