Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az SZTE orvostudományi...

Akik az SZTE orvostudományi szakán tanulnak! Mesélnétek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bejutni? Milyen ott az élet? Milyen tantárgyak vannak? És mi az amit általánosan tudni kell erről a szakról?
2011. febr. 16. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint minden orvosi egyetemre, ide is baromi nehéz bejutni és főleg bent maradni. Egyébről nem igazán tudok nyilatkozni, nekem barátnőm jár oda és mondanom sem kell nincs sok szabadideje.
2011. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ponthatárokat megtalálod a felvi.hu-n.

Én nagyon szeretem a sulit és a várost is. De mégis miről szeretnél hallani?

Első félévben ezek vannak: anatómia, orvosi kémia, orvosi fizika, sejtbiológia és molekuláris genetika, bevezetés az orvostudományba, elsősegély, latin...

Mind a 12 félév programját nem írom le, ha nem gond, mert fent van az összes órarend és tematika a kar honlapján.

Kérdezhetnél kicsit konkrétabban, mert így nagyon nehéz válaszolni:D

(egy másodéves)

2011. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

konkrétan nem gondoltam semmire

megelégszem a válaszoddal, csak erre voltam kíváncsi:)

2011. febr. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!