Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy kémia-biológia...

Milyen egy kémia-biológia szóbeli?

Figyelt kérdés
középiskolai felvételi
2011. febr. 18. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted,hogy középsuliba felvételizni kémia-biosz szóbeli?Én még ilyenről speciel nem hallottam,de ettől függetlenül lehetséges.Valami olyan spec osztályba tudnám elképzelni...
2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen úgy

ebből a 2 tárgyból kell szóbelizni

2011. febr. 18. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, kémia-biológia tagozatra pl. Pesten a Berzsenyiben, Szent Lászlóban, Fazekasban, Apáczaiban... Én nem tudom, hogy zajlik, mert én is még előtte állok :).
2011. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy zajlik, hogy tételeket kell húznotok és az alapján szóbeliztetnek. Nézzétek meg az iskolák honlapján mert van ahol a témaköröket előre megadják. Mondjuk itt /Pécs/ van a pécsi Babits gimnázium honlapján bio-fizika szak, itt a biológia anyagot megtaláljátok. Egy másik pécsi giminél van ugyan bio-kémia szak, de itt megszüntették a szóbelit mert a matek írásbeli alapján kerülnek be a diákok.
2011. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tudom,tanultam rá

csak kíváncsi vagyok hogy megy ez

2011. febr. 19. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a kémiáról és a bilogógiáról szól. Felmérik az alap tudásodat. Biológiából biztos kérdezik a növények részeit, bomgákról, egyéb baktériumokról : zöld papucsállatka stb.. Kémiából meg az Égésről, vagy például, a folyadékok gázok, szublimáció, száraz lepárlás, stb.. Ilyenek. Ezek általában a Mozaikos tankkönyvben megtalálhatók ;)
2011. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van 1 tételsor és azokból kérdeznek
2011. febr. 23. 14:51
 8/10 anonim válasza:
akkor most mire vagy pontosan kíváncsi? tudod miből kérdeznek, azt mondtad meg is tanulnad. am nyilván annyi lehet, h bemész, köszönsz, ha kérnek tőled valami iratot akkor azt odaadod. utána mivel megadott tételek voltak, húzol belőle, nem tudom, h van-e kidolgozási idő, ha van leülsz és kidolgozod, ha nincs akkor meg elkezdesz róla beszélni. egyébként ha arra gondolsz, h mivel valószínű még nem vagy tapasztalt vizsgázó. a vizsgáztatók mindent mondanak neked, h hogyan csináld. levezetik a folyamatot.
2011. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
erre voltam kíváncsi köszi
2011. febr. 23. 16:06
 10/10 anonim válasza:

Esetleg meg van még a tételsorod(kidolgozva)?

Ha igen, megtennéd, hogy elkuldod?? e-mail: tamasedit@icloud.com

Előre is köszönöm.

2016. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!