Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megjelöltem egy humán...

Ha megjelöltem egy humán szakot ( egy bp-i gimnáziumba) akkor mit érdemes átnézni szóbeli előtt?

Figyelt kérdés
Pl . Nyugat || 1.2.VH?
2011. febr. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tanultál szóbelire?
2011. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem sokat , de igazából nem is tudom hogy mit tanuljak . én úgy tudom hogy szóbelin nem nagyon térnek rá ezekre a témákra , hanem hogy pl kapsz egy szöveget , olvasd fel , válaszolj a kérdésekre , majd kérdezgetnek rólad , az internetes oldalon is nem mondták hogy készülni kell , nem tettek közzé tételeket , csak gy szerepelt hogy a szóbelin rákérdezhetünk a 8 év alatt elsajátitott tanulmányodra . pontosabban : " Szóbeli felvételit a 9. évfolyamra felvehető diákoknak tartunk, amelyen a NAT 8. évfolyamig elsajátított tananyagát kérdezzük. Vizsgáljuk továbbá a tanulók általános tájékozottságát. "
2011. febr. 19. 20:34
 3/8 A kérdező kommentje:
te tanultál szóbelire ?
2011. febr. 19. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
s ezért kérdeztem meg hogy mégis miből készüljek , mert 1 hét nekem elég hogy átismételjem azt amit esetleg kérnek , csak egy kis segítséget kértem . remélem tudtok
2011. febr. 19. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

igen tanultam

és még egész héten tanulok

2011. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kérdésre is válaszolok-szerintem mindenből a lényeget nézd át
2011. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
erős suliba jelentkezel ?
2011. febr. 19. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!