Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények International...

Vélemények International Business School-ról (IBS)?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy drága. Van valaki, aki most ott tanul és tudna valami infót szolgáltatni? Milyen később az elhelyezkedési lehetőség az ott szerzett diplomával? Minden érdekel, köszönöm előre is!
2011. febr. 24. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 10/10

Ezzel a 363 pontátlaggal csak megerősítetted amit mondtam :D 363 elég kevés...

2014. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%

Tehát a 11:33-as válaszíró szerint EZ pont az a világ ahol az 500 érettségi ponttal rendelkezők lesznek a később felsőbb vezetők, ők Magyarország és a Világ legbefolyásosabb emberei és elitje. Ők lesznek a történelem nagy feltalálói és újítói míg a 400 pont alatti társaik mennek a süllyesztőbe, a civilizáció pöcegödrébe :) A Bolognai rendszerbe már bele sem megyek, hiszen Te, a szuperinteligens, 500 érettségi(...)ponttal rendelkező homo sapiens sapiens sapiens biztos tisztában vagy vele, hogy ha egy egyetemen alapképzést végzel, nem kapsz egyetemi végzettséget, csak főiskolait :)


Hozzá tenném azt is, hogy egy multikultúrális, globalizált világot élünk. HA protestálsz, ha háborogsz, sajnos a beszélt idegen nyelvek és a nemeztközi kapcsolatok a legfontosabbak. Életem során jártam pesti állami suliba, budára magán suliba, jártam állami egyetemre és az IBS-re is. A MSc-t a Corvinuson tervezem, mivel szeretnék magyar diplomát is ami itthon azért még fontos.

Ami viszont tény, hogy az IBS-en végzett hallgatók 70%-a 0-3 hónapon belül helyezkedik el Magyaroszág vezető nagyvállalatainál. Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket: [link]


Tetszik vagy nem tetszik, a gyakorlat azt mutatja, hogy az IBS-es hallgatók a kiválló nyelvtudásuknak köszönhetően, eléggé kapósak a magyar munkaerő piacon :)


Végezetül. Édesapámnak és nagyapámnak sincsen diplomája és hát mi tagadás. Létrehoztak az életükben egyet, s mást...:)

2014. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!