Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szóbeli a Károlyi...

Milyen a szóbeli a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű gimnáziumban? Hogy viselkednek a tanárok? Segítenek? Gonoszak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Már mi a csodáért lennének gonoszak a tanárok egy felvételi elbeszélgetésen?
2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy nekik szimpi, simán szivathatnak........
2011. febr. 25. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
én tavaly voltam ott, pont egy szar matektanárt fogtam ki :S
2011. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma voltam( II. csoportban). Ha meg aktuális akkor leírom milyen volt... :)

Bementünk,húztunk két számot,ennek megfelelően kaptunk 1 magyar és egy matek feladatlapot.Kb. 15 percünk volt kidolgozni(matekból 3,magyarból 7 kérdés) amit aztán be kellett mutatni a szóbeli bizottságnak.Nagyon kedvesen és segítőkészek voltak különösen a matek tannéni,szegény magyar tanáron meg lehetett látni,hogy még korán van neki : )))) Nem kell félni,nyugi. Mikor mész ? : )

2011. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak :)

Szombat délután voltam, tényleg rendesek voltak a tanárok, bár nálunk inkább a magyaros volt rendes. (1. csoport.)

2011. febr. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!