Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az idei (2011)...

Milyen volt az idei (2011) szóbeli a Károlyiban? (Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 20:26
 1/4 anonim válasza:
100%

az attól függ melyik csoportba tartozol :

1. csoport: azért hívtak be mert a felvételid jó lett és kitünő vagy... ja igen és elég okos is

2. csoport: mázliból jól megírtad, van egy 4,5 feletti átlagod... de azért te is vágod a dolgokat, csa nem zseni módjára


ha 1. csoportba tartozol nyugi van, jól fog menni :D

ha 2. csoportba tartozol akkor pedig megszívtad mint torkos boci kb (persze lehet itt is mázlid, hogy olyan feladatokat kapsz amiket megtudsz csinálni)


na szóval én második csoportba tartozok,de ez lényegtelen, úgy zajlott, hogy bementél : húúzni kellet 2 borítékból 1-1-et (számokat) számok alapján kaptál egy matek és egy magyar feladatsort

leültetnek és ki kell dolgoznod őket, megoldani

matekból 3 feladatot adnak

magyarból 7et


na kb fél órád van rá aztán kihívnak és egy matek emg egy magyar tanárnak el kell magyaráznod, hogy hogy oldottad meg, jah és, hogy mi lett az eredményed


na kb ennyi

én egy órát voltam benn...

2011. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindent. Ezt honnan vetted, h az 1. csoportba a jók kerülnek, a másodikba meg a többi?


Annyira nem fontos, kb. egy órát voltam bent, de az 1. csoportba pedig nem vagyok kitünő..........

2011. febr. 26. 15:28
 3/4 anonim válasza:

nem iskola beosztása szerint, aszerint hogy te magadat hova rangsorolnád, kicsit elbeszéltünk egymás mellett :P

örülök h jól sikerült :)

2011. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, ja

Neked hogy sikerült?

2011. márc. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!