Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gábor Dénes Főiskola még...

A Gábor Dénes Főiskola még mindig olyan rossz hírnevű? (2011-ben is)

Figyelt kérdés
Mert hogy régebben rossz hírneve volt azt tudom, de azóta gondolom fejlődött, remélem előnyére, egyébként a rendszergazda képzésük érdekel, ha valaki tud erről is írhat.
2011. okt. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

egy barátnőm ott tanult 1 évig és otthagyta, mert nagyon rossznak találta az oktatást.

szerintem még mindig rossz hírben áll. Ezért nem érdemes ott tanulni

2011. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. okt. 5. 18:00
 3/6 anonim válasza:
76%
Rossz hírben áll, persze, mert magánkézben van, és van pénze, így az állami iskolák nagyon nem kedvelik, de nincs gond vele, el lehet végezni, de nem is túl könnyű, normális főiskola.
2011. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
8%
Szerintem kerüld el messziről. Engem idén vettek fel Felsőfokú szakképzésre de az oktatás színvonala nevetséges.Eddig 2 ZH lett volna ILIAS-on ebből mind a kettőn kifagyott a szerver és senki sem tudta megírni. Nem hiszem , hogy az első alkalom után ez véletlen lenne. A tanárokról meg neis beszéljünk... Képtelenek színvonalas oktatásra. Tisztelet a kivételnek mert tényleg vannak olyanok is akik szeretnének tanítani valamit. Az információs pulton dolgozó szőke p*csa is tükrözi a színvonalat , tőle ne várjon senki normális kiszolgálást. Inkább uzsonázik és húzza a száját ha valamit kérnek tőle. Az iskola épülete azt tükrözi hogy milyen színvonalas és jó iskola de ez olyan szinten igaz minthogy az alma is lehet szép de kukacos :D... Ha nemakarsz feleslegesen éveket pazarolni akkor ne gyere ide.
2011. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
80%

Miért lenne rossz hírű? Egyáltalán nem rossz hírű, együtt van a Számalk-al, ami Microsoft partner, továbbá az iskolának keretszerződése van az IBM-el. Továbbá BME-s, BMF-es és ELTE-s tanárok tanítanak, szóval ha szar a GDF, ezek is szarok.


Az a pár tr0ger, link alak aki az első félévekben és években kibukott, szidja a GDF-et. Viszont érdemes átgondolni, hogy ha innen kibuktak (ami elmondásuk szerint legalja suli), akkor a való életben mit akarnak? Ők lennének a piacon a legrosszabb munkaerő, ha még ezt sem tudták elvégezni. Az meg hogy valaki GDF-ről kibukva átmegy BME-re vagy BMF-re semmit sem jelent, mert ezek az emberek általában költségtérítésesen vagy pótfelvételivel jelentkeznek, ahol a ponthatárok kisebbek és fizetnek azért, mert lusták voltak tanulni. Hát igen, aki a GDF-ről kibukik, az mindent elmond. Én voltam már pár helyen dolgozni suli mellett, és soha, egyetlen cégnél sem rótták fel, h GDF-es vagyok, pedig dolgoztam nagy cégeknél. A mérnök utcai épület színvonalas, mind az oktatást mind a koleszt nézve.


Magyarországon alapvető probléma, hogy friss diplomásoknak nincs munkája, ez nem a sulitól függ. Azok a mende mondák, amelyek arról keringenek, hogy az álláshirdetésben kikötötték: "kivéve GDF", nos teljesen alaptalanok, én még 1 cikket, 1 hirdetést sem láttam. A másik, hogy ha esetleg valóban lenne cég aki ezt megteszi, annak olyan pert lehet a nyakára zúdítani, hogy egy életre megbánja, ugyanis a piacon ilyen diszkriminációt nem tehet egy munkáltató sem. Tehát kedves fikázók, először végezzétek el a GDF-et, utána lehet fröcsögni az éterben, ha pedig erre képtelenek voltatok, mélységesen kus*oljatok. Jah hogy GDF-es ismerőseim is dolgoznak Microsoft-nál és IBM-nél? Én kérek elnézést :)


A diploma manapság nem nagyon számít már, inkább a munkatapasztalat és a megszerzett tudás, szóval gyakorlatilag mind1 milyen diplomád van -persze nem minden munkaterületen- ,informatika terén csak egy papír. Aki valamire is akarja vinni, az úgy is Microsoft minősítéseket szerez, képzi magát tovább.

2011. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%

# 4/5 tegnap 11:08


Te barátom egy igazi IQ betyár lehetsz. Az a szőke csajszi akit te épp fikázol, a legsegítőkészebb, legnormálisabb az IK-ban. Érdekes, eddig mindenki jó véleménnyel van róla (nem barátom, nem csak a teste miatt, ugyan is van olyan aki tovább tud ezen a szinten lépni, nem csak a 10 évesek szintjén mozgó "fúúdemegb*sznám" stílusában tud megnyilvánulni), nekem is számtalanszor segített a 4 év alatt. Az hogy Te ilyen mentalitással álltál elé (és sajnos az ilyen b*romból rengeteg van mint Te), s neki ez esetleg nem tettszett, teljesen megértem, hogy húzta a száját, én sem szívesen segítek minden taplónak. Te egy szerverhiba miatt és egy ZH miatt általánosítasz,minősítesz le egy egész felsőoktatási intézményt? :D Komolyan mondom, nem csodálkozom hogy itt jár az ország. Tudod, nem biztos hogy a víz a hülye, ha valaki nem tud úszni ;)

2011. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!