Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt érettségiért akkor...

Az emelt érettségiért akkor is jár többletpont, ha a középszintűvel szeretném, hogy számoljanak?

Figyelt kérdés
Pl: angol középszintem 90%, de emelten csak 40%, és úgy döntök, a középszintet szeretném inkább beíratni, hogy azzal számoljanak, az emelt érettségiért járt többletpont?
2011. febr. 27. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért kell megválasztani, hogy emelt szinten érettségizel-e és ki kell számolni, hogy hány százalékot kell elérned ahhoz, hogy kedvező legyen megcsinálni.
2011. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor mindenki ezt csinálná, ha nem vennék fel elsőre...
2011. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
28%
viszont a +40 pont (vagy nem tudom most mennyi) úgy tudom, hogy mindenképpen hozzáadódik. szóval tudsz úgy taktikázni, hogy olyan tárgyból csinálsz emeltet, ami NEM felvételi követelmény azon a helyen, ahova mész. így megkapod érte a 40pontot, és ha azok jól sikerültek, amik a követelményben vannak, akkor azokat duplázod. (illetve nem te, kiszámolják, hogy a duplázott, vagy a hagyományos pont a magasabb, és azt veszik, amelyik neked kedvezőbb)
2011. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, rosszul tudod!

Ha nem felvételi tárgy, akkor nem jár érte a többletpont.


Pl. orvosin vagy jogon nem fogsz a földrajz érettségiért +40 pontot kapni.

2011. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Panda Péter ***** válasza:
74%

akkor bocsi, és kösz a felvilágosítsát, negyedik.

régen volt már, no... :D

2011. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű lenne. :) Megírná mindenki az emeltet 40%-ra, majd köv évben csinálna egy közepet 98%-ra... :)
2011. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsó téved, a szintcsökkentő érettségi nem szerepel a választható fajták között. Akinek van emeltje, már nem tehet közepet az érettségi után sem.
2011. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

újabb tévedés utolsó...

ha megkaptad az érettségi bizonyítványodat, onnantól kezdve abból csinálsz és olyan szintűt, amiből és amilyet akarsz

ha van kedved, akkor minden évben leérettségizhetsz matekból pl. (csak ugye fizetni kell érte :))

2011. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, megnéztem, ez ismétlő vizsgának számít.
2011. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2011. febr. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!