Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e valamilyen mód arra,...

Van-e valamilyen mód arra, hogy a programozás tantárgyat ne kelljen folytatnom?

Figyelt kérdés
9-ikes vagyok most és van-e valamilyen mód arra, hogy ne kelljen folytatnom ezt a tantárgyat? Mit kell beadni hozzá, hova kell fordulni stb...
2011. márc. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

menj át másik szakra

egyébként miért nem szereted?

én kb október óta tanulom (első két hónapban nem volt tanár...), kaptunk egy új tanárt, nem magyaráz, hanem csak mondja mit hogyan, 4 hónap óta most először kezdem felfogni, hogy mit csinálunk, már most félek mi lesz később... :D, bár mondjuk az elmélet megkönnyít mindent, úgyhogy azt tudom mondani, hogy tanuld meg az elméletet és kutakodj interneten is utána

2011. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gimmnáziumban átlehet menni másik szakra? Ismerősöm kérdése ez, részleteket nem tudok, de majd beszélek vele ezügyben.
2011. márc. 2. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban tanulsz programozást? Gondolom, akkor nem általános tantervű osztályba jársz, hanem valamilyen tagozatosba. Onnan pedig természetesen át lehet kérni magad másik típusú osztályba. Hogy ennek mi a módja, azt kérdezd meg a suliban.
2011. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!