Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Zrínyi Miklós Gimnázium...

A Zrínyi Miklós Gimnázium zalaegerszeg, bekerülhetek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekellne, hogy a Zrínyibe muszály, hogy nagyon jó versenyeredményeim legyenek? Mert nagyon jó tanuló vagyok 5,0 az átlagom. Ahogy néztem a felvételi témát, minden menne, de csak 1-2 versenyeredményt tudnék felmutatni. Barátnőm aztmondta, oda vagy a gazdagok, vagy a jó versenyeredményesek kerülnek be. Szerintetek van esélyem?
2011. márc. 4. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kerülhetsz be mert a muszájt ly-nal írod:)
2011. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nemvettem észre *-*

De lehetőleg komoly válaszokat =)

2011. márc. 4. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az ideiglenesen megláthathatod igaz-e

de a nagyon jó iskoláknál így szokott lenni

2011. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Még várom a válaszokat, lehetőleg Zrínyisek is írjanak.

2011. márc. 5. 07:46
 5/9 anonim válasza:
100%
Én zrínyis vagyok. Nem feltétlen kell kitűnő tanulónak lenned és a jó versenyeredmény sem a legfontosabb. Mint mindenhol, itt is vannak jobbak és gyengébbek. Az Én átlagom pl 4,6 de vannak nálam sokkal rosszabbak és jobbak is. Bukások is megesnek és vannak akik nem bírják a tempót. Szerintem fontos, hogy döntsd el mit szeretnél és legyél kitartó. Végülis ez is csak egy suli, de én csak jókat tudok neked mondani róla, szerintem mindenképpen megéri idejönni.
2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönös a választ =)
2011. márc. 6. 19:18
 7/9 A kérdező kommentje:
m*
2011. márc. 6. 19:18
 8/9 Skooma válasza:
60%

Na én is zrínyis vagyok, azért írok erre választ. Az is igaz, hogy itt van gazdagok, jó sportolók vagy simán felvettek. Esélyed simán van bekerülni ide, de itt nagyon meg fognak változni a dolgok. Ha ide akarsz jönni, azt csak úgy tedd, ha tényleg ezt akarod. Ha hezitálsz, akkor jobb, ha máshova mész. Bekerülni nem nehéz, de itt bent helytállni már nem olyan könnyű. A követelményszint a magasnál is magasabb, valamint a rólad kapott képen (a tanárok szemében) csak rontani tudsz, javítani nem. Ezt tapasztalatból mondom. Az iskolán kívüli tevékenységed pedig figyelembe se veszik, még akkor se, ha magáért az iskoláért teszel valamit. Erre több esetet is tudnék példaként felhozni, de inkább nem teszem.

Nem akarom elvenni a kedved ettől, de jobb, ha tudod, hogy mire lehet számítani. Ha jó a tanulmányi átlagod és a felvételid, valamint 5év képes vagy lehúzni a taposómalomban, akkor csak rajtad áll, hogy ide akarsz-e jönni. :D

2012. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én ugyan nem a Zrínyibe jártam

hanem a Vajdába :D :D

ez a 2 suli emelkedik ki igazán Zala megyében, tanulmányi+ sport eredmények szempontjából is.

kitűnő vagy az nagyon szép de semmire nem mész vele. ez alap dolog,mind2 helyen így gondolják.

az hogy te iskolán kívűl mit csinálsz, az nekik teljesen mindegy, csak ha valami versenyre mész akkor legyél helyezett ((min. első xD)) és tüntessék fel hogy te zrínyis / vajdás vagy

barátnőd igazából nem mond hülyeséget de ezzel semmire nem mész. nekem semmilyen eredméynem nem volt+ gazdag meg végképp nem vagyok. csak írtam egy jó felvételit és bekerültem. ennyi.

neked is csak annyi a dolgod hogy a lehető legtöbbet hozd ki magadból a felvételin aztán meglátjuk mi lesz

2012. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!