Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Bekerülhetek az Arany János...

Bekerülhetek az Arany János Programba?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy továbbtanulni a megye legjobb iskolájában szeretnék. az AJTP-programba szeretnék bekerülni, kitűnő tanuló vagyok. ha jól tudom előnyben részesítik a halmozottan hátrányos gyerekeket, én most még hátrányos vagyok, de nem tudom meddig, mert a nővérem már nem lakik nálunk, anya már csak engem nevel. hivatalosan még nincs bejelentve, ezért kapunk még gyerekvédelmit. de ha a felvételiig, úgy februárig megvonják, akkor már nem kerülhetek be a programba?? pedig nagyon szeretnék!! amúgy anyukám ilyen rokkant nyugdíjas, azért sem adhatják tovább a támogatást?? segítsetek!!!

2011. okt. 31. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha cigány vagy, akkor bekerülsz.
2011. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem éppen kell cigányak lenni ahhoz,hogy bekerüljön.
2011. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok cigány. és van olyan ismerősöm, aki szintén nem az, és bekerült!! de légyszíves normális válaszokat adjatok!!
2011. okt. 31. 16:14
 4/15 anonim ***** válasza:

"anyukám ilyen rokkant nyugdíjas"

tanulj meg írni, különben nem fognak tudni értékelni téged.

TÁG-ba akarsz menni?

2011. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
bocs, lehet hogy rosszul fejeztem ki magam. Lehet hogy hülye vagyok, de nem hallottam még semmilyen TÁG-ról. Az mi???
2011. nov. 1. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
tóth árpád gimnázium, ott alakult az eslő ilyen osztály. Na mindegy, te ne menjél semmilyen ilyen osztályba amíg anyádról úgy beszél, hogy "Ilyen rokkant nyugdíjas".
2011. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem, én a Zrínyibe mennék..azt majd a felvételi eldönti..
2011. nov. 2. 07:32
 8/15 anonim válasza:
na és bekerültél a Zrínyibe?
2012. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
be!
2012. aug. 9. 14:06
 10/15 anonim válasza:
akkor osztálytársak leszünk.:D
2012. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!