Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Lászlóba vagy a...

A Szent Lászlóba vagy a Madáchba menjek? Valószínüleg mindkettőbe felvesznek, de nem tudok dönteni :S:S

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

A Madáchról én eléggé rosszakat hallottam, meg hogy eléggé sznobok járnak.

Megmondom, én kicsit elfogult vagyok a Lászlóval, mert ide járok, de nagyon erős suli, és szinte minden lehetőséged megvan, bármit is akarsz csinálni!

Meg azt mondják, hogy a László erősebb, mint a MIG. De neked kell döntened, melyik a szimpatikusabb. :)

2011. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva látom/hallom.A Szt. László színvonala kissé hanyatlóban van,a Madách meg nagyon jó,rengeteg nyelv van,hamarosan kínai is :) Jó a közösség,nem járnak ide sznobok...legalábbis nem úgy vettem észre. A Lászlóval még az a baj,hogy az olasz ott az "úristen" pedig nem biztos,hogy megfelelően el lehet vele helyezkedni. (kivéve ha kimész Olaszo-ba lakni) Plusz meg hallomásból úgy tudom,hogy vannak olyan tagozatok ahol este nyolcig néha bent kell maradni. ( pl. médián mert filmet vágnak meg ilyenek ) Ajánlom a Madáchot ha szép diákéveket akarsz (:
2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vehetnek fel mindkét helyre,mert automatikusan abba az iskolába nyersz felvételt, ami legelső azok között, ahova elég lett a pontod. Tehát ha a Szt. László van előbb és utána a Madách, és megfelelő pontod lesz a Szt. Lászlóba, a Madách névsorából kiesel. Sorrendet módosítani nem tudom, lehet-e még, de ha igen, azt írd előre, amelyiket jobban szeretnéd :D

Amúgy én a Szt. Lászlót mondanám,mert ismerőseim, akik oda járnak (van olaszos és kémiás is) imádják :)

2011. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Haverom a Szent Lászlóba járt. Jó fej srác, mindig lehet vele röhögni, bulizni és jókat inni... de ha ez nem győzött meg, akkor talán az, hogy miután ott leérettségizett, pár év múlva diplomás villamosmérnök lett, 5-össel államvizsgázva...:P
2011. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

annyira ne az alapján ítélj sztem., hogy itt ki mit ír (bár én is a saját sulim reklámozom...na mind1)

én a Madáchba járok, és nagyon szeretem, sok forma tanár van, max. magyaron fogsz unatkozni

énekórán tuti nem, nagyon kész az a tanár

hát annyira nem tudomom, kinek mi a sznob, de tény, van ebben a suliba is pár ringyó, de hol nem

ráadásul nem mindenki olyan, hamar meg lehet találni a veled egy hullámhosszon lévő egyéneket

a Szt. Lászlóról sajna nem tudok nyilatkozni

U.I: ha a Madáchba jössz, gyere RAJZSZAKKÖRRE, én imádom :)

2011. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy a Lászlóba menj,főleg ha bírod a matekot! Nagyon erős ,és jó suli.
2011. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
A Lászlóit nem ismerem, de a Madáchról nagyon sok rosszat hallottam.Semmiképp ne válaszd azt
2011. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%

Madách nagyon picit erősebb suli, egy kicsit sznob

Szent Laci is erős és jó a közösség, nagyon jófej mindenki

2011. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Könyörgöm hagyjuk már azt, hogy mennyi sznob van a Madáchban!! 1 éve járok oda de még eggyel sem találkoztam. Max p*csák vannak de ahhoz képest, hogy más iskolákban milyen lányok vannak a Madách kutyafüle.
2011. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!