Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem nyomasztó visszagon...

Csak nekem nyomasztó visszagondolni a középiskolás évekre, tanórákra?

Figyelt kérdés
Ha visszagondolok, akkor egyszerűen nem értem meg, hogy hogy bírtam ki pl. heti 4*45 perc történelemórát vagy nyelvtanórát.
2011. márc. 6. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sem bírom már, szerencsére márcsak pár hónap van hátra.

És az egész egy kínszenvedés. Szerintem nagyrészt az osztálytól is függ(ami nekem hihetetlen sz@r). Neked milyen volt az osztályod? Lehet azért nem szeretted a középsulit. Mert pl nekem általánosban sokkal jobb volt minden, az osztályomat is úgy ahogy szerettem. Arra szívesebben gondolok vissza, mint a középsulis éveimre.

2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Húh, hát az osztályom nagyon rossz volt..kb. 2-3 emberrel kommunikáltam, olyan 10-zel köszönőviszonyban voltam, a többiek meg meg sem ismertek az utcán vagy a folyosón.

Mondjuk tudom, hogy az utolsó évet különösen nehezen viseltem, de most komolyan mondom, hogy ennyire nyomasztó dolgot még nem éreztem, mint most, hogy visszagondolok ezekre az évekre. Nem bírom felfogni, hogy hogy bírtam ki.


Az általános iskolában nagyon jó osztályom volt, szerettem az iskolát is, de valahogy mégis rossz arra is visszagondolni.

2011. márc. 6. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is sz@r volt az osztályom. Nyomasztó, valóban.

Örüljünk, hogy vége! :DDD

2011. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanúgy vagyok mint én is.

Kb vagy 3-4 emberrel tudok beszélegtni, abból max állandó jeleggel csak 2-vel. A többiekkel köszönő viszonyban vagyok. Vagy volt olyan is, hogy felismertek ugyan de nem köszöntek nekem. pedig egyiknek sem ártottam soha.

Nekem is elég nyomasztó érzés, főleg így az utolsó hónapokban. Azért remélem meg lesz az érettségi,:S

Utána viszont biztos, hogy felfogok lélegezni, hogy végre nem kell őket mindennap látnom.

2011. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele, szörnyűű volt, ne is beszéljünk róla
2011. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már én is alig várom, hogy vége legyen... Nem is az osztállyal van baj, mert azt a néhány szünetet kibírom azokkal az emberekkel, akikkel valamennyire lehet beszélni, vagy rejtvényt fejtek vagy ilyesmi, de már az agyamra megy a sok magyar- meg történelemóra, meg mivel szakközepes vagyok, a szakmai tárgyak is. Azokon csak az órát tudom nézni... Az biztos, hogy nem fogok örömmel visszagondolni ezekre az időkre, ugyanúgy, ahogy az általános iskolára sem.
2011. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy legyen egy ellenpélda is, én másodéves egyetemistaként még mindig visszasírom a gimis életemet :D Sokkal jobb volt az akkori társaságom, egyetemen minden annyira felszínes...

A 45 perc történelem óra, vagy a humánosak szempontjából gyűlölt fizika pedig szintén aranykorinak tűnik összehasonlítva a 90 perces analízissel...

2011. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...engem ki lehetne kergetni a világból, ha azt mondanák, hogy most ne az egyik 90 perces órámra menjek, hanem 20 perc töriórára a volt a sulimba.... :D


Köszönöm a válaszokat, és sok kitartást nektek! :)

(Ha elmúltatok 18 évesek elmehettek vért vagy vérplazmát is adni, az egy tök jó ok a lógásra. :D)

2011. márc. 7. 08:02
 9/11 anonim ***** válasza:

A 03-07 00:17-essel nagyon egyet tudok érteni...

Hiába, mindig szívesen gondolok vissza a gimnáziumra, az akkori társaságra, akkori hangulatra, akkori tanárokra...

2011. márc. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én elsőéves egyetemista vagyok.

És nem is tudom mit meg nem adnék azért, hogy újra gimis legyek. Én imádtam. Iskolát is váltottam, tehát nekem 2 osztályom is volt, de mint a 2-t szerettem.

2011. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!