Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az a fakt? Csak gimnáziumok...

Mi az a fakt? Csak gimnáziumokban van? 11. - es diák vagyok és középiskolás.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fakultáció.Nálunk,gimnáziumban 11. osztálytól kezdődnek,az emelt érettségire készítenek fel,legalábbis nálunk.
2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van közép és emelt szintű is,érettségire készít fel.Hiányozni innen sem lehet,igazolni kell mint egy tanórát..és nálunk jegyeket is kapunk amiket beleszámítanak az év végi jegyekbe (mondjuk általában ezek inkább potya ötösök otthon írt esszékre)
2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gimnazista vagyok, és nálunk is 11-12.ben van fakultáció (hivatalosan emelt szintre készít fel, viszont a mi iskolánk inkább csak a középszint erősítésére ment rá). Általában plusz két óra az adott tantárgyból, amit választasz. Nem kötelező felvenni faktot, de ha felvetted akkor köteles vagy járni rá.

A tesóm művészeti középsuliba jár, és náluk is van fakt.

2011. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Művészeti szzakközépbe jártam, nekünk művtöriből volt fakultáció 11.-ben.
2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!