Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészettörténet érettségi...

Művészettörténet érettségi írásbeli részénél vagyok kiváncsi, hogy létezik-e egy megadott-központi képanyag lista? Ha igen, hol tudom ezt megtekinteni, v. letölteni?

Figyelt kérdés
Pl. Szecesszió- A. Gaudi-Sagrada familia, Lechner Ödön-Földtani Intézet stb...
2009. febr. 18. 18:30
 1/1 Acrab válasza:

Szia és sziasztok!

Megadott Művtöri képanyag listát már több helyen is láttam. De kompletten, képekkel Neten idáig nem találkoztam vele.


Az egyik tanárom viszont volt kedves, úgy két éve és adott egy CD-t, ezen rajta vannak korszakok szerint a képek. És egy szöveges dokumentum is van hozzá, amin a "műkincsek" szerint szintén sorrendben szerepelnek, kor, készítő stb...szerint.

Ezt a tartalmat nem rég töltöttem fel. Itt található:

*****

*****

2 részben,csak rar kicsomagoló kell hozzá és a képek láthatóak lesznek :D


U.I.: Ez nyilvános, azt hiszem a "warez" szó áll a legtávolabb tőle. A 2 rar csomag nincs jelszóval védve.

Kellemes képnézegetést és ""művészet-tanulást"" kívánok! :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!